O nás

Informace o společnosti

Společnost byla založena v roce 2018 a vznikla sloučením menších firem Elektro-Servis, Elektro-práce, Správa-budov a RejNet Technology, které již několik let společně kooperovaly na většině  projektů.

Při realizaci zakázek využíváme v maximální možné míře nejmodernější technologie, klademe důraz na příznivý poměr výkon/cena, a s klientem/zákazníkem  konzultujeme variantní řešení a jejich výhody či nevýhody.

Jsme bussines partnerem a koooperujícím partnerem mnoha významných společností v regionu a naše více než 20ti leté působení a zkušenosti v tomto dynamickém oboru, kterým oblast IT bezesporu je, nám dávají možnost nabídnout našim stávajícím i novým klientům a zákazníkům to nejlepší z IT technologií co je na světovém trhu.

Prohlédněte si naše realizace.

Činnosti

Firma se zabývá širokou škálou obchodně servisních činností v oblasti počítačových technologií a elektro, a to jak celé oblasti nízko-napěťových projektů a instalací, tak i veškerých elektročinností na rozvodech do 1000V, od projektů až po realizace a revize.

Nosné oblasti našich činností:

  • dodávky a servis kancelářské a výpočetní techniky, koncových stanic i serverů, všechno včetně  softwaru a instalací,
  • projektování a instalace wi-fi systémů pro pokrytí budov (Ubiquity), vč.oživení, nastavení a následného servisu,
  • projektování a instalace audio ozvučení místností a budov, vč.oživení, nastavení a následného servisu,
  • projektování a instalace datových sítí v budovách a provozech, včetně optických přenosů,
  • projektování a instalace společných FM/TV/SAT rozvodů, od rodinných domů až po výškové domy, vč. následného servisu,
  • servis veškerého gastrovybavení, převážně servis velkých pressovarů a jejich odvápnění,

Cílem naší společnosti je nabídnou našim zákazníkům služby v nejlepší možné kvalitě. V současnosti máme k dispozici skladové prostory v Brně a v Olomouci a nabízíme výrobky předních světových výrobců  v oblasti IT technologií a elektro. Naším úkolem je zajistit kvalitní výrobky pro naše obchodní partnery i koncové klienty.

Premisa

Přechodem na moderní technologie lze výrazně snížit náklady na energie a ekologickou zátěž životního prostředí. Úspory všech energií v rozsahu 20-70% lze aplikovat během následujících 10ti let. Vše je pouze otázkou vůle a správných rozhodnutí. Použití moderních technologií nám nabízí jedinečnou možnost se podílet na tvorbě zdravého prostředí pro naše děti a                             zachování krás světa pro příští generace.Milan Š.